Rocco A. Spencer

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Rocco A. Spencer

Rocco A. Spencer jest emerytowanym oficerem piechoty Armii Stanów Zjednoczonych. Przez 21 lat służby na stanowiskach dowódczych zdobył unikalne doświadczenie w zakresie przywództwa, organizacji zespołów i skutecznej komunikacji. Służył w wojskach powietrzno-desantowych i piechocie zmechanizowanej. W czasie służby obejmował różne stanowiska dowódcze na poziomie plutonu, kompanii, sztabu brygady i sztabu dywizji, m.in. jako oficer ds. operacji i oficer ds. wywiadu.

Wystąpił ze służby w roku 1999 w stopniu majora. Po przejściu do rezerwy pracował jako konsultant ds. HR, szkoleń i organizacji w firmie AT&T. Po przeprowadzce do Polski od 2006 roku prowadzi firmę doradczo-szkoleniową Leadership Source, która wprowadza nową jakość w dziedzinie zarządzania zespołem, szkolenia liderów, kształtowania postaw przywódczych oraz treningów motywacyjnych.

W ramach prowadzonych wykładów, Rocco A. Spencer dzieli się ze słuchaczami swoją rozległą wiedzą, przekładając procesy i narzędzia rządzące organizacją operacji wojskowych na rozwiązywanie problemów oraz efektywną realizację celów przez firmy oraz ich pracowników. Z jego usług jako doradcy i trenera korzystają największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach, jak Bank Zachodni WBK, McDonald’s Polska, PricewaterhouseCoopers, ING, Shell, T-Mobile, HDS, Fiat Bank, Ernst&Young, Grupa Raben, BRE Bank, Grupa Żywiec czy Boston Consulting Group.

Zakres tematyczny wykładów:

  • Poznanie i zrozumienie zasad bycia skutecznym liderem, który buduje swoją pozycję przez szacunek, lojalność i współpracę.
  • Zbudowanie w organizacji wspólnoty opartej na współdzielonych wartościach oraz wytworzenie w zespole poczucia jedności z firmą i jej misją.
  • Odnalezienie indywidualnych silnych stron pracowników firmy oraz maksymalizacja ich potencjału dla wspólnej korzyści.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Wykłady o podobnej tematyce