Jerzy Owsiak

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Jerzy Owsiak

Człowiek – Orkiestra.

Dziennikarz radiowy i telewizyjny, filantrop i aktywista społeczny.

Twórca największej akcji charytatywnej w Europie – Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Festiwalu Przystanek Woodstock. A marka WOŚP, według największego na świecie badania kondycji marek Brand Asset ™ Valuator, jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce.

Za swoją nietuzinkową działalność otrzymał wiele nagród, wśród nich nagrodę dla najlepszego promotora koncertowego na świecie w ramach plebiscytu International Music Industry Awards 2015 organizowanego przy okazji międzynarodowej konferencji branży muzycznej Musexpo w Los Angeles.

Tajemnica sukcesu Jurka Owsiaka?

Od początku swojej działalności skupia wokół siebie ludzi w różnym wieku i o różnych poglądach, z którymi konsekwentnie buduje wizerunek stworzonych przez siebie marek.

W swoich wystąpieniach zdradza jak efektywnie budować tak duże przedsięwzięcia i jak skrupulatnie je realizować. Dzieli się doświadczeniami, przełamuje stereotypowe myślenie i motywuje do działania. Inspiruje ludzi, udowadniając, że jeżeli coś wydaje się nieosiągalne – można to osiągnąć.

Zakres tematyczny wykładów:

  • Motywacja do działania Działaj i idź przed siebie.
  • Metody i narzędzia konsekwentnego budowania wizerunku marki na podstawie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Festiwalu Przystanek Woodstock.
  • Team building – historia sukcesu oparta na pracy w zespole, wspólnej walce i wspólnym dążeniu do celu.
  • Efekt WOW! – czyli co robić i jak robić, aby osiągnąć zamierzony cel.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Wykłady o podobnej tematyce