Marcin Lewandowski

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Marcin Lewandowski

Lekkoatleta specjalizujący się w biegach na 800 i 1500 m. Jedenastokrotnie zdobywał medale mistrzostw świata i Europy. Brał udział w czterech kolejnych Igrzyskach Olimpijskich. Kilkukrotnie wygrywał Diamentową Ligę – najbardziej prestiżowe zawody lekkoatletyczne na świecie. Na swoim koncie ma również zwycięstwa w Drużynowych Mistrzostwach Europy i Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych. Za swoje osiągnięcia sportowe został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotym Krzyżem Zasługi oraz Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Otrzymał nagrodę „Złote kolce” dla najlepszego lekkoatlety w Polsce. Po zakończeniu sportowej kariery w 2022 roku zajął się biznesem. Jest pomysłodawcą marek: High Altitude Training System (system treningu na dużych wysokościach) czy Omni Running (profesjonalne suplementy diety i odżywki dla biegaczy). Jako prelegent bierze udział w wielu konferencjach w Polsce i na świecie. Spełnia się jako mówca motywacyjny, mentor i doradca biznesowy.

JAK NIEPOWODZENIE PRZEKUĆ W SUKCES

Jako sportowiec czekałem na swój upragniony medal mistrzostw świata 12 lat, po drodze doświadczając wielu niepowodzeń, które przekułem na pozytywne impulsy. Dzięki temu dysponuję wieloma narzędziami, aby osiągnąć sukces i wiem jak odpowiednio je wykorzystać. Po zakończeniu sportowej kariery w 2022 roku zająłem się własną działalnością gospodarczą. Swoje doświadczenia ze świata sportu skutecznie wprowadzam do świata biznesu. Mam za sobą już 8 udanych inwestycji w różnych branżach.

GROWTH MINDSET

Osoby nastawione na rozwój wiedzą, że możemy rozwijać kompetencje przez całe życie, a nasz potencjał nie jest znany. Esencją growth mindset jest przekonanie, że wrodzone zdolności nie mają kluczowego znaczenia i że dzięki wysiłkowi każdy może osiągnąć wysoki poziom umiejętności a niepowodzenie nie oznacza porażki.

PRACA W ZESPOLE

Choć lekkoatletyka jest sportem indywidualnym to sukces jest uzależniony od całego zespołu, ludzi których nie widać i nie słychać a to właśnie z nimi spędzałem między 280 a 300 dni w roku na wyjazdach, zawodach i obozach. Poza kompetencją tych ludzi którzy tak samo ciężko pracują jak sportowcy bardzo ważna jest atmosfera i relacja jaka panuje w zespole, wspólny język… w sporcie i biznesie.

PODEJMOWANIE TRUDNYCH DECYZJI

To często wyjście ze strefy bezpieczeństwa, komfortu. Nie jest to łatwe ani przyjemne ale bardzo często tylko w taki sposób możemy osiągnąć pożądane efekty- SUKCES. Na przestrzeni 16 lat kariery nie jednokrotnie musiałem takie podjąć aż wypracowałem odpowiedni schemat, który towarzyszy mi do dnia dzisiejszego.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz