Yuri Drabent

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Yuri Drabent

Yuri Drabent – jedna z najpopularniejszych postaci polskiego marketingu, przedsiębiorca internetowy. Uznawany za jednego z twórców rynku social media marketingu w Polsce, współtwórca agencji Lubię to – najskuteczniejszej agencji reklamowej w Polsce, sprzedanej w 2013 roku do największej digitalowej agencji sieciowej w kraju, rozchwytywany mówca konferencyjny, wulkan energii. Finalista konkursu Człowiek Roku Internetu 2012, laureat konkursu 50 Kreatywnych Magazynu Brief, kierowca wyścigowy, skoczek spadochronowy, miłośnik sportów ekstremalnych. Uczestnik wielu akcji dobroczynnych. Mówi szybko, z humorem i z sensem, bo pała szczerą miłością do nowych technologii i o otaczającym nas świecie – oraz wszelkich wynikających z tego implikacji – umie opowiadać, jak nikt.

Zakres tematyczny wykładów

Yuri oferuje wykład pt.

NOWOŚĆ – „Reality Check

Dzisiejszy świat jest dużo lepszym miejscem, niż się wydaje. Naprawdę. Mimo, że na każdym kroku docierają do nas informacje, które wyzwalają lęk – bo tym żywią się współczesne media – to obiektywna rzeczywistość, rozgrywająca się poza alarmującymi nagłówkami newsów, stwarza dużo więcej szans, niż zagrożeń. Żyjemy w ekscytujących, przełomowych czasach, w których stanęliśmy u progu zupełnie nowych możliwości.

Jedyne, co nas ogranicza przed ich wykorzystaniem, to brak rzetelnej, niepodszytej tanią sensacyjnością wiedzy o zjawiskach, trendach i technologiach, które mają nam służyć do zdobywania tego, co jeszcze przed chwilą wydawało się niemożliwe i nieosiągalne. Wykład p.t. „Reality check” ma służyć dostarczeniu takiej wiedzy odbiorcom, w formie lekkiej i łatwo przyswajalnej ale jednocześnie pełnej sprawdzonych faktów oraz funkcjonujących rozwiązań.

Celem tego wystąpienia jest wzbudzenie u słuchaczy poczucia optymizmu i motywacji do działania oraz wyzwolenie w nich poczucia sprawczości, przekonania, że dzisiejsza rzeczywistość oferuje im odpowiednie, często przełomowe narzędzia aby mogli sprawniej osiągać nawet najbardziej ambitne cele.

KLASYKA – „Niesamowita Przyszłość, czyli przegląd przykładów postępu technologicznego, który zmienia nasz świat – i co to znaczy dla Twojego biznesu i życia.

Najbardziej znany wykład Yuriego, podczas którego Najpierw prezentuje teorię wzrostu wykładniczego i jego znaczenia dla technologii. Następnie dokonuje przeglądu innowacji, które na tym wzroście zyskują najbardziej i odciskają na naszych życiach coraz większe piętno:

  • sztuczna inteligencja (AI)
  • Virtual Reality / Augmented Reality
  • druk 3D
  • postęp w transporcie – self-driving cars, electric cars, Uber
  • energia – słoneczna vs wiatrowa vs ropa
  • technologie poprawiające zdrowie
  • technologie wspomagające komunikacji

Wystąpienia trwają 45-60 minut, po nim dostępny jest dodatkowy czas na zadawanie pytań (łącznie do 90 minut).

Aby lepiej poznać osobę Yuriego, zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz