Rafał Ohme

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Rafał Ohme

Profesor psychologii na Uniwersytecie SWPS, przez lata związany z Polską Akademią Nauk. Stypendysta Fulbrighta w Kellog School of Management (USA). Honorowy profesor na Uniwersytecie Stellenbosch w Kapsztadzie (RPA), był wykładowcą na Uniwersytecie Renmin w Pekinie (Chiny). Zasiada w radzie nadzorczej NMSBA (Holandia). Założyciel międzynarodowej firmy badawczej NEUROHM i szkoleniowej INEMO. Laureat konkursu Przedsiębiorca Roku EY (Polska). Współtwórca neuronauki konsumenckiej. Na studia w USA zarobił grając na gitarze w barach Chicago.

Zakres tematyczny wykładów:

Neurowiedza staje się inspiracją dla menedżerów i liderów biznesu. Dzisiaj jest wartością dodaną, jutro stanie się obowiązującym standardem. Nadchodzą czasy przyjazne dla empatii i uczuć, wykorzystajmy to!

  • Pasja w świecie rozumu – intuicja, a nie rozum, jest najlepszym instrumentem odczytywania tego, co dzieje się między ludźmi.
  • Zmiana – mózg nie lubi zmian, ale jeśli się go do nich zachęci i przyzwyczai, będzie nam wiernie służył i zapobiegał wypaleniu oraz pasywności.
  • Komunikacja – mózg wciąż uczy się komunikować za pomocą słów i nadal popełnia proste błędy. Aby ich uniknąć, naucz się je rozpoznawać i wchodzić w perspektywę rozmówcy.
  • Smart Power – odkrycia neuronauki rewolucjonizują zarządzanie. Poznając Smart Power, dowiesz się z jakich metod korzystają dziś liderzy Doliny Krzemowej i nie tylko.
  • Power Speech – w naszych neuronach drzemie ogromy potencjał. Wydobądź go i wykorzystaj! To łatwiejsze niż myślisz.
  • Zarządzanie 2.0 – liderzy neurowiedzy to osoby, które posiadają znakomity warsztat, ale potrafią także wyczuwać i kształtować emocje w zespole.
  • Wprowadzenie do MindSpa – zarządzanie emocjami według zasad neuronauki.
  • EmoSapiens. Harmonia emocji i rozumu – wysiłek fizyczny i multisensoryka zmieniają nas na lepsze. Zabierają stres, dają energię do działania i budzą z cyfrowego letargu.
Pobierz prezentację

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz