Rafał Ohme

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Rafał Ohme

Ekspert w dziedzinie emocji. Światowy pionier w obszarze neuronauki stosowanej. Od 20 lat prowadzi badania i konsultacje na temat emocji w komunikacji i zarządzaniu.

Profesor w Szkole Biznesu na Uniwersytecie Stellenbosch w Kapsztadzie (RPA). Przez lata związany z Instytutem Psychologii PAN oraz Uniwersytetami UMCS, SWPS (Polska) oraz Renmin w Pekinie (Chiny). Stypendysta Fulbrighta, laureat nagród Prezydenta i Premiera RP, finalista konkursu EY – Przedsiębiorca Roku 2015. Założyciel dwóch firm: NEUROHM – prowadzi badania emocji i zaangażowania dla działów HR, sprzedaży  i marketingu; DIGITAL EMOTIONS – tworzy aplikacje angażujące do poznania siebie i rozwijania swoich talentów. Szkoli w formule infotainment, jak korzystać z neurowiedzy w życiu zawodowym i prywatnym. Inspiruje menedżerów i liderów biznesu na całym świecie. Występował w 46 krajach na 5 kontynentach. Autor bestsellera popularno-naukowegoEmo Sapiens. Harmonia emocji i rozumu” oraz nowości „Spa dla umysłuDbaj o siebie, by zadbać o innych” 

Zakres tematyczny wykładów:

Neurowiedza staje się inspiracją dla menedżerów i liderów biznesu. Dzisiaj jest wartością dodaną, jutro stanie się obowiązującym standardem. Nadchodzą czasy przyjazne dla empatii i uczuć, wykorzystajmy to!

  • Pasja w świecie rozumu – intuicja, a nie rozum, jest najlepszym instrumentem odczytywania tego, co dzieje się między ludźmi.
  • Zmiana – mózg nie lubi zmian, ale jeśli się go do nich zachęci i przyzwyczai, będzie nam wiernie służył i zapobiegał wypaleniu oraz pasywności.
  • Komunikacja – mózg wciąż uczy się komunikować za pomocą słów i nadal popełnia proste błędy. Aby ich uniknąć, naucz się je rozpoznawać i wchodzić w perspektywę rozmówcy.
  • Smart Power – odkrycia neuronauki rewolucjonizują zarządzanie. Poznając Smart Power, dowiesz się z jakich metod korzystają dziś liderzy Doliny Krzemowej i nie tylko.
  • Power Speech – w naszych neuronach drzemie ogromy potencjał. Wydobądź go i wykorzystaj! To łatwiejsze niż myślisz.
  • Zarządzanie 2.0 – liderzy neurowiedzy to osoby, które posiadają znakomity warsztat, ale potrafią także wyczuwać i kształtować emocje w zespole.
  • Wprowadzenie do MindSpa – zarządzanie emocjami według zasad neuronauki.
  • EmoSapiens. Harmonia emocji i rozumu – wysiłek fizyczny i multisensoryka zmieniają nas na lepsze. Zabierają stres, dają energię do działania i budzą z cyfrowego letargu.
Pobierz prezentację

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz