Radosław Kotarski

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Radosław Kotarski

Wiedzę oraz ciekawe informacje prezentuje właściwie wszędzie:

• w Internecie (kanał Polimaty na YouTube oraz kanał Podsiadło Kotarski Podcast na YouTube i Spotify),

• w telewizji (pięć serii programu Podróże z historią w TVP2 oraz seria Tajemnice historii w Fokus TV),

• na papierze (cztery bestsellerowe książki, które sprzedały się w nakładzie ponad ćwierć miliona egzemplarzy),

• czy nawet w kampaniach reklamowych (ambasador Banku Millennium, producent materiałów promocyjnych dla m.in.: Mercedes-Benz, Samsung, BP, PZU, Polpharma, Boehringer Ingelheim).

Radek to innowacyjny przedsiębiorca. Założył wydawnictwo Altenberg, którym wprowadził na rynek swoją książkę Włam się do mózgu i dotarł z nią do ponad 200 tys. odbiorców. Jego wydawnictwo stało się pomostem między publikowaniem książek na własną rękę, a skostniałym, tradycyjnym modelem wydawania. Współtworzył LifeTube największą sieć partnerską YouTube w Europie Środkowej. Jest również uznanym mówcą, a jego wykłady oparte są na praktycznych metodach, o czym Radek opowiada w tym nagraniu: https://youtu.be/CsNOhoZy2f4

Radek występował na dziesiątkach gal, konferencji i kongresów w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wielkimi polskimi i światowymi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. Dziecięca ciekawość świata oraz wykorzystywanie bazy własnych doświadczeń pomagają mu tworzyć angażujące wystąpienia. Anglicy powiedzieliby, że w zakresie tematów jego limitem jest tylko niebo.

Zakres tematyczny wykładów:

Naucz się jak się uczyć! – wykład oparty na bestsellerowej książce pt. Włam się do mózgu, w której Radek przetestował na sobie metody skutecznego uczenia się opracowane przez badaczy z całego świata i w tym celu nauczył się w 6 miesięcy przypadkowo wylosowanego języka (szwedzki), a następnie zdał z powodzeniem egzamin państwowy organizowany przez Folkuniversitetet w Göteborgu. Z tych samych metod można, a nawet trzeba korzystać, aby zwiększyć swoją wiedzę zawodową, przewagę konkurencyjną poziom profesjonalizmu w codziennej pracy. W końcu uczymy się przez całe życie, a Radek wyposaża w konkretne narzędzia, dzięki którym nieustanny rozwój jest możliwy, ale przede wszystkim – jest przyjemny.

Ludzie nie kupują tego, CO oferujesz. Ludzie kupują to DLACZEGO to robisz. – Radek analizując zdobycze współczesnej psychologii i badania zachowań konsumenckich przedstawi praktyczne metody, które pomogą w skuteczniejszym budowaniu, promowaniu i sprzedawaniu produktów Twojej firmy, bo we współczesnym świecie nie wystarczy mieć tylko dobrego produktu lub usługi. Potrzebne są dodatkowe argumenty! Koncepcja rozpoczynania od pytania DLACZEGO, autorstwa Simona Sinek’a, zdobyła międzynarodową renomę i jest szeroko stosowana w wielu branżach. Zostanie ona dodatkowa wzbogacona przykładami z polskiego rynku, które pokazują metody i wyniki jej stosowania. Wystąpienie Radosława Kotarskiego na ten temat zdobyło pierwsze miejsce wśród głosów publiczności w czasie jednej z edycji konferencji I love marketing.

Naucz się jak się uczyć! – wykład oparty na bestsellerowej książce pt. Włam się do mózgu, w której Radek przetestował na sobie metody skutecznego uczenia się opracowane przez badaczy z całego świata i w tym celu nauczył się w 6 miesięcy przypadkowo wylosowanego języka (szwedzki), a następnie zdał z powodzeniem egzamin państwowy organizowany przez Folkuniversitetet w Göteborgu. Z tych samych sposobów można korzystać, aby zwiększyć swoją wiedzę zawodową i poziom profesjonalizmu w codziennej pracy. W końcu uczymy się przez całe życie!

Nowość! O motywacji bez mitów i kitów – wokół tematu motywacji narosło tak wiele mitów, że trudno dziś odróżnić metody, które faktycznie sprawiają, że coś chce nam się zrobić od tych, które dają jedynie złudną nadzieję. Tym bardziej, że dobra motywacja utrzymuje się przez dłuższy czas, a nie zapala się jedynie na chwilę. Dlatego Radek, korzystając z wiedzy płynącej z badań naukowych, tłumaczy jak działa ludzki mechanizm motywacyjny i w jaki sposób możemy na niego wpływać na co dzień. I to zarówno w rzeczywistości zawodowej, jak prywatnej.

Nowość! Świat za chwilę – świat zmienia się tak szybko, że łatwo można przegapić nowe możliwości, które nam daje. Wystąpienie Radka pozwala na wykorzystanie wiedzy o nowych trendach, technologiach i nowinkach technicznych do tego, aby z jednej strony zwiększyć u słuchaczy poczucie ich sprawczości, ale również aby tchnąć w nich nieco więcej optymizmu, bo żyjemy w dużo lepszej rzeczywistości niż może nam się wydawać. Radek dokonuje również przeglądu najważniejszych innowacji, które realnie mogą zmienić nasze życie przydać się w osiąganiu ambitnych celów.

Nowość! Twój work-life balance – Radek w tym samym czasie z sukcesem prowadził kilka spółek zajmujących się między innymi handlem zagranicznym, produkcjami telewizyjnymi czy managementem internetowych gwiazd. Miał zatem okazję na własnej skórze przekonać się o tym jak trudno we współczesnym świecie o zdrowy work-life balance. Ucząc się na własnych błędach, ale przede wszystkim na podstawie badań naukowych zgromadzonych do bestsellerowej książki Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej?, Radek przekazuje praktyczną wiedzę o sposobach radzenia sobie z codziennymi zadaniami, porażkami, budowaniem własnej marki i nieustannym rozwojem, ale przy zachowaniu czasu na odpoczynek i rozwijanie własnych pasji. Prezentuje również naukowo zweryfikowane sposoby na zwiększanie poziomu energii podczas nawet krótkich przerw w pracy, dzięki czemu znacznie obniżamy ryzyko wystąpienia takich zjawisk jak wypalenie zawodowe czy choroby cywilizacyjne.

Nowość! D&I w praktyce – nasze miejsca pracy są często najbardziej zróżnicowanymi środowiskami w naszym życiu. Ta różnorodność może powodować wzrost napięć i przeróżnego rodzaju problemów, ale może być także ogromną szansą i dla pracowników, i dla przedsiębiorstwa, dla którego pracują. Dlatego w wielu firmach coraz ważniejszy staje się temat diversity and inclusion. Na szczęście nauka coraz lepiej rozumie skąd biorą się szkodliwe stereotypy i zachowania w miejscach pracy, ale co najważniejsze – daje nam konkretne rozwiązania i metody, jak możemy przekuć różnorodność na coś dobrego.

Nowość! Jak oswoić zmianę? – Twój biznes się zmienia? A może za moment i tak będzie musiał się zmienić, bo cały czas zmienia się świat? Jeśli tak, to bestsellerowy wykład Radka Kotarskiego pomoże w oswojeniu i łagodnym przeprowadzeniu wszelkich zmian, które napotkasz na swojej drodze. Wykład Radka opisuje mechanizmy biologiczno-chemiczne stojące za motywacją do zmiany u ludzi, które – jeśli raz są zrozumiane – pozwalają na praktyczne wprowadzenie nowoczesnych metod oswajania zmian i nieustannego rozwoju. Koncepcje prezentowane przez Radka Kotarskiego opierają się na naukowo zweryfikowanych metodach, które popularne są w Europie Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Teraz także w Polsce!

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz