Monika Kuszyńska

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Monika Kuszyńska

Monika Kuszyńska, wokalistka i autorka tekstów, z wykształcenia muzykoterapeutka. Była solistka zespołu Varius Manx, z którym nagrała cztery albumy.

Jej świetnie rozwijającą się karierę przerwał w 2006 roku dramatyczny w skutkach wypadek samochodowy, w wyniku którego wylądowała na wózku inwalidzkim. Jak sama mówi, w tamtym momencie skończyło się jej pierwsze życie. Jednak dzięki determinacji, walce oraz niezłomnemu dążeniu do celu, udało jej się odbudować swój świat na nowo i osiągnąć kolejne, duże sukcesy, udowadniając, że nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyne ograniczenia kryją się w naszych głowach.  

W 2012 roku wzięła udział w telewizyjnym muzycznym show pt. Bitwa na głosy. W tym samym roku wystąpiła na festiwalu w Opolu i wydała debiutancki solowy album Ocalona. W 2015 roku reprezentowała Polskę na 80- tym Konkursie Eurowizji w Wiedniu, jako pierwsza w historii artystka na wózku. W tym samym roku otrzymała opolską Superjedynkę dla artysty bez granic oraz wydała autobiograficzną książkę Drugie życie.

Oprócz licznych koncertów i przedsięwzięć muzycznych, Monika angażuje się w działalność charytatywną, za którą jest wielokrotnie nagradzana. Między innymi, w 2013 roku Złotym Krzyżem Zasługi, nadanym przez Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego czy Medalem św. Brata Alberta w 2016 roku.

Podczas swoich wystąpień, Monika inspiruje publiczność pozytywną energią i napełnia motywacją do osiągania postawionych sobie celów, niezależnie od trudności piętrzących się na drodze.

Zakres tematyczny wykładów:

  • Jak przetrwać kryzys i wyjść z niego silniejszym?
  • W jaki sposób działać skutecznie bez lęku przed porażką?
  • Na czym polega strategia małych kroków – klucz do pokonywania kryzysów.
  • Jak budowanie właściwych relacji z otoczeniem przekłada się na pokonywanie trudnych momentów oraz przełamywanie własnych słabości?
  • Jak motywować się do zmian i szukać pozytywnych rozwiązań w niesprzyjających okolicznościach?

Możliwe jest wzbogacenie wyglądu Moniki poprzez unikalny MINI RECITAL MUZYCZNY (wystąpienie przeplatane piosenkami). Zapytaj nas o to!

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz