Marcin Prokop
Ambasador PowerSpeech

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Marcin Prokop

Dziennikarz, laureat m.in. nagrody Wiktor w kategorii Osobowość Medialna. Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej (był m.in. redaktorem naczelnym Machiny, Filmu i Przekroju), piszącej (dziennikarz prasowy w wielu tytułach), działającej w radiu, jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze.

Wśród ostatnich sukcesów znajduje się m.in. program telewizyjny Niezwykłe Stany Prokopa, w całości wymyślony i wyprodukowany przez Marcina. Dotychczasowe dwa sezony tego podróżniczego show obejrzało do tej pory ponad 14mln widzów!

Marcin jest również autorem kilku bestsellerowych książek, których łączny nakład to ponad 250 tys. egz. (m.in. Bóg, kasa i rock’n’roll oraz Jego wysokość Longin).

Prywatnie to pasjonat nowych technologii oraz megatrendów, kształtujących najbliższą przyszłość. Jest współtwórcą filmu dokumentalnego, zrealizowanego dla TVN, pod tytułem Człowiek przyszłości, w którym jego rozmówcami są jedni z najwybitniejszych naukowców na świecie, m.in. profesorowie Harvardu oraz Massachusets Institute of Technology.

Podczas wykładów, Marcin potrafi opowiadać o wszystkich powyższych zagadnieniach kompetentnie i zajmująco, umieszczając fachową wiedzę w kontekście tematów bliskich każdemu – pracy, rozrywki, samorozwoju, zachodzących zmian społecznych.

Każde jego wystąpienie to również swoiste show – w końcu mamy do czynienia ze zwycięzcą w rankingu najlepszych konferansjerów w Polsce wg. miesięcznika Press, nr 9-10/2017.

Zakres tematyczny wykładów:

Czas zmian. Jak skutecznie funkcjonować w nowej rzeczywistości online?

Żyjemy w erze rewolucji, napędzanej przez nowe technologie. Rewolucji, która przyspieszyła jeszcze mocniej przez globalną pandemię, wymuszającą na nas liczne zmiany zachowań oraz sposoby funkcjonowania. Zdalna praca i nauka, izolacja społeczna, konieczność zintegrowania życia domowego i zawodowego, budowanie swojej pozycji w tzw. „rzeczywistości hybrydowej” (gdzie praca odbywa się głównie poza siedzibą firmy) – tych wszystkich wyzwań dotyczy wykład Marcina. Dzięki niemu, słuchacze dowiedzą się: 

  • Na jakie zmiany należy się przygotować w najbliższej przyszłości i w jaki sposób wyjść im naprzeciw, żeby na nich skorzystać?
  • Jak efektywnie zorganizować swoją pracę online?
  • W jaki sposób wykorzystać doświadczenia człowieka telewizji do pracy zdalnej? Techniki wystąpień publicznych, przygotowywania prezentacji, oswajania stresu itp. 
  • Jak w erze cyfrowej wykorzystać nasze „ludzkie” cechy, takie jak kreatywność, empatia, umiejętność pracy w zespole?

Inne propozycje tematów:

  • Drogowskazy do sukcesu w każdej branży czyli 7 przykazań skutecznego działania, opartych na własnych doświadczeniach.
  • Występy publiczne bez tajemnic czyli jak zapanować nad prezentacją, słuchaczami oraz tremą?
  • Porażki zdarzają się każdemu czyli jak odnaleźć klucz do sukcesu we własnych niepowodzeniach?
  • Zostań bohaterem własnej gry, czyli jak i po co stworzyć markę osobistą?
  • Siła różnorodności, czyli jak skutecznie czerpać z wielu talentów?
  • Kobiety są najważniejsze czyli czego od kobiet mogą nauczyć się dzisiejsi mężczyźni?

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz