Łukasz Jakóbiak

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Łukasz Jakóbiak

Zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą, w której chciał pracować. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Prowadził wykłady razem z Jackiem Walkiewiczem. Był gościem seminarium Go Big Or Go Home z Randy Gagem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014, 2015 i 2016 roku. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford i na prestiżowej konferencji TEDx.
Prelegent jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 roku, ze swoim wykładem, był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina. W styczniu 2017 roku wystąpił na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life. Do września 2017 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 65 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m.in.: Łódź JungleWeb, Like us, TOO na Uniwersytecie Jagiellońskim, Creative Mornings w Warszawie czy XX Forum Gospodarczego w Toruniu. Brał udział w pierwszej polskiej edycji National Achievers Congress w Polsce, na której wystąpił m.in. Robert Kiyosaki, brał też udział w seminarium Jacka Canfielda oraz szkoleniach Briana Tracy, a także w The Way Ahead z Tonym Robbinsem. W 2013 roku został członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda i Brian’a Tracy.

Rocznie daje blisko 100 wykładów motywacyjnych. Wykładał dla firm takich jak: Allianz, PZU, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Pracuj.pl, 3M, Bacardi, BZ WBK, Orange, Aviva, UBS, Beko, Avon, Gedeon Richter, GSK, Microsoft, iSpot, Siemens, Lekam, ING, PLAY, PEPSICO.

Absolutny hit taka recenzja (gazeta.pl) powstała po prezentacji Łukasza na TEDxLublin 22 listopada.

Jacek Walkiewicz po jednym z jego wykładów powiedział: Bezwzględny dla okoliczności, które stają mu na drodze.

Piotr Najsztub we Wprost napisał o nim: Ludzki czołg z Radomia.

Zakres tematyczny wykładów:

Znajdź siłę

Wykład, który pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają zdobyć to o czym się marzy, aby w końcu upaść na dno i zadać sobie pytanie czy to o czym się marzyło, jest tym czego potrzebujemy.

Łukasz Jakóbiak przytacza w nim kilkanaście autorskich historii, które pokazują, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów, ale kluczem do wolności nie jest bycie na szczycie, a zrozumienie kim się jest.

Wykład motywuje, dodaje odwagi do realizowania celów, przesuwa granice wyobraźni, ale pokazuje też jak porażka może być kluczem do lepszego życia czyli zaprasza do zatrzymania i wsłuchania się w siebie.

To kultowy wykład, który może zmienić podejście do życia.


Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz