Łukasz Jakóbiak

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Łukasz Jakóbiak

Zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą, w której chciał pracować. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Prowadził wykłady razem z Jackiem Walkiewiczem. Był gościem seminarium Go Big Or Go Home z Randy Gagem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014, 2015 i 2016 roku. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford i na prestiżowej konferencji TEDx.
Prelegent jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 roku, ze swoim wykładem, był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina. W styczniu 2017 roku wystąpił na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life. Do września 2017 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 65 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m.in.: Łódź JungleWeb, Like us, TOO na Uniwersytecie Jagiellońskim, Creative Mornings w Warszawie czy XX Forum Gospodarczego w Toruniu. Brał udział w pierwszej polskiej edycji National Achievers Congress w Polsce, na której wystąpił m.in. Robert Kiyosaki, brał też udział w seminarium Jacka Canfielda oraz szkoleniach Briana Tracy, a także w The Way Ahead z Tonym Robbinsem. W 2013 roku został członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda i Brian’a Tracy.

Rocznie daje blisko 100 wykładów motywacyjnych. Wykładał dla firm takich jak: Allianz, PZU, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Pracuj.pl, 3M, Bacardi, BZ WBK, Orange, Aviva, UBS, Beko, Avon, Gedeon Richter, GSK, Microsoft, iSpot, Siemens, Lekam, ING, PLAY, PEPSICO.

Absolutny hit taka recenzja (gazeta.pl) powstała po prezentacji Łukasza na TEDxLublin 22 listopada.

Jacek Walkiewicz po jednym z jego wykładów powiedział: Bezwzględny dla okoliczności, które stają mu na drodze.

Piotr Najsztub we Wprost napisał o nim: Ludzki czołg z Radomia.

Zakres tematyczny wykładów:

Znajdź siłę
Wykład, który pokazuje, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro. Łukasz Jakóbiak przytacza w nim kilkanaście autorskich historii, które pokazują, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów. Wykład motywuje, dodaje odwagi do realizowania celów i przesuwa granice wyobraźni. Jak nauczyć się instrukcji obsługi własnej osoby? Co zrobić, gdy nam się nie chce? To kultowy wykład, który może zmienić podejście do życia.

Tak miało być
Badania dowodzą, że ludzie, którzy do trudnych chwil podchodzą z pozytywnym nastawieniem, osiągają lepsze wyniki nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym.

Dowiedz się, co zrobić, gdy życie zaskoczy Cię stawiając na Twej drodze problem w postaci choroby, utraty bliskiej osoby, utraty pracy czy rozpadu związku. Pełen praktycznej wiedzy wykład dotyczący trudnych momentów w życiu. Kiedy czujesz, że zawalił Ci się świat, nie widzisz szansy na lepsze jutro i nie masz siły wstać z łóżka, ten wykład będzie światełkiem w tunelu.

Powstał na bazie rozmów z psychologami i doświadczeń wielu rozmówców. Jest idealny nie tylko w czasie, w którym jest nam ciężko, ale sprawdza się również jeszcze zanim trudne chwile się pojawią.

Jak rozmawiać, czyli wywiady w 20m2
Program 20m2 był jego pomysłem na życie, gdy nie udało mu się zatrudnić w żadnej z topowych polskich stacji telewizyjnych. Chyba nienajgorszym, skoro w pierwszym roku jego realizacji otrzymał nominację do najważniejszej nagrody telewizyjnej Wiktora w kategorii „Odkrycie telewizyjne”.

Ma na swoim koncie ponad 250 wywiadów, najpopularniejszy z nich ma blisko 2 500 000 wyświetleń na YT.

Tym, co wyróżnia jego wywiady jest niezwykła szczerość zaproszonych gości – na czym polega tajemnica sukcesu programu? To sposób w jaki rozmawia z gośćmi jeszcze przed wizytą w kawalerce. Prosty, ale bardzo skuteczny sposób na polepszenie relacji ze swoim otoczeniem. Czyli jak tworzyć to co tworzy Ciebie.

Szczęście
Oparty na założeniach buddyzmu, eksperymentach naukowców oraz własnych doświadczeniach autora wyczerpująco odpowiada na pytanie: Co sprawia, że czujemy się zdrowi i szczęśliwi? Czy pieniądze dają szczęście? Czy miłość jest najważniejsza? Czy kontakt z innymi jest dla nas niezbędny, a samotność wpływa destrukcyjnie? Czy ważna jest ilość, czy jakość bliskich relacji? Zawiera mnóstwo porad dla szukających szczęścia i chcących uniknąć cierpienia.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz