Jakub B. Bączek

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Jakub B. Bączek

Złoty medalista Mistrzostw Świata jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephana Antigi (2014), mówca, który za swoje wystąpienie na Stadionie piłkarskim Inea otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób, przedsiębiorca który od jednoosobowej działalności gospodarczej rozwinął swój biznes do pozycji lidera animacji czasu wolnego w Europie, autor kilku książek (w tym „Determinacja”) i DVD (w tym „Trening mentalny”), podróżnik, miłośnik filozofii, golfa i siatkówki. Wolny twórca, który kocha ludzi i potrafi w porywający sposób dzielić się z nimi swoją wszechstronną wiedzą. Zdaniem Jacka Santorskiego: „Prawdziwie pomaga (…) ludziom realizować marzenia”. Zdaniem Michała Winiarskiego „Otwiera umysły”. Inspiruje zarówno osoby młode z pokolenia Y, jak i osoby doświadczone życiem. Jest częstym gościem mediów i autorem 18 książek, sprzedawanych w 17 krajach(!) na świecie oraz autorem ponad 100 publikacji. Jeden z jego przyjaciół powiedział kiedyś: „Przejść obok wiedzy Jakuba obojętnie to tak, jakby mieć w ręku kupon lotka na pewną wygraną i wyrzucić go do kosza”. Jest duże prawdopodobieństwo, że masz pod ręką swój „kupon” w tej chwili… Jakub B. Bączek poprowadził już setki szkoleń, speechy i wystąpień publicznych. Od małych kilku osobowych grup po pełen stadion piłkarski Inea w Poznaniu podczas wydarzenia Życie bez Ograniczeń w 2015 roku (ponad 30 tys. osób!). Dziś ma za sobą ogromne doświadczenie. Występował na scenie z takimi autorytetami jak Brian Tracy, Jack Canfield, Tony Robbins, Stephane Antiga, Nick Vujicic, Les Brown, Jacek Santorski, Garri Kasparov, Dan MIllman, Mamed Khalidov, gen. Roman Polko, Prof. Rafał Ohme, Tomasz Kammel, Otylia Jędrzejczak, Michał Szpak, Krzysztof Ignaczak, czy Prof. Robert Cialdini. Otrzymał także owacje na stojąco na University of Oxford.

Zakres tematyczny wykładów:

„MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ… MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!”
Co sprawia, że z grupy ludzi tworzy się synergistyczny zespół? Co daje ludziom siłę do osiągania niebywałych rezultatów? Co sprawia, że potrafią się podnieść po porażce i walczyć do utraty sił? Jak to się dzieje, że pomimo upływu lat kochają to, co robią? Niewielu jest w Polsce mówców, którzy na te pytania potrafią̨ odpowiedzieć tak wiarygodnie i z taką pasją…

„MENTAL POWER – UMYSŁ JAK SPADOCHRON”

Każdy z nas szuka recept na hiperproduktywność. Badania naukowe wskazują dość dokładnie, co daje ludziom siłę do osiągania niebywałych rezultatów. Co sprawia, że potrafią się podnieść po porażce i walczyć do utraty sił? Jak to się dzieje, że pomimo mijających lat kochają̨ to, co robią̨?

„DRUŻYNA MISTRZÓW ŚWIATA”, CZYLI TEAMBUILDING – JAK WZMOCNIĆ ZESPÓŁ I SPRAWIĆ, ŻE BĘDZIE GRAŁ DO JEDNEJ BRAMKI
Dowiedz się czym kieruje się Twój zespół i co go motywuje do skutecznego działania. Jak przekazać zadania, aby pracownicy czuli, że realizując cele firmowe, nie zaniedbując własnych?

„NIE DA SIĘ”
Nasze mózgi nie lubią zmian. Na szczęście współczesna nauka opracowała szereg metod na to, żeby je nie tylko wdrożyć, ale i polubić. Trener mentalny mistrzów świata pokazuje jak pozbyć się oporu i demotywacji oraz jak prowadzić siebie i swój zespół przez proces zmian – nawet jeśli z początku wydają się nieprzyjemne

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE – PRAKTYKA OD PRAKTYKA

Każdy mówca marzy o tym, by jego wystąpienie publiczne zapadło w pamięć i dało wartość publiczności. Podczas jednego wystąpienia istnieje szereg elementów, które mają wpław na to, czy Twoje wystąpienie będzie niezwykłe a Twój speech niezapomniany. Poznaj sekrety wystąpień publicznych od praktyka, który realizuje nawet po 15 wystąpień publicznych w miesiącu (w korporacjach, czołowych mediach i na eventach biznesowych). Dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę. Uniknij miesięcy, a może i kilku lat popełniania błędów na scenie.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz