Iluzjonista Y

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Iluzjonista Y

Ekspert Social Media aktywnie tworzący treści do internetu od 11 lat, najbardziej popularny iluzjonista młodego pokolenia w Polsce, autorytet w dziedzinie percepcji. Na swoich kanałach w mediach społecznościowych zgromadził jak dotąd ponad 3 miliony odbiorców i wygenerował ponad 200 milionów odsłon.

Y jest znany ze swojego programu „Magia Y” w TVN Style gdzie pokazywał magię gwiazdom polskiego show-biznesu oraz programu „Magic cought on camera” na amerykańskim Travel Channel ukazującym jego magię podczas podróży do Los Angeles, Dubaju i Mediolanu. Zasłynął viralowymi filmami z gwiazdami takimi jak: Mike Tyson, Jared Leto czy Robert Lewandowski. 

Podczas wystąpień Y dzieli się wiedzą praktyka Social Media oraz Iluzjonisty. Korzystając z doświadczenia artysty estradowego robi to w zajmujący i rozrywkowy sposób w myśl ruchu edutainment (połączenie słów „education” i „entertainment”). Swoją unikalną wiedzę umieszcza w kontekście codziennego życia – w pracy, samorozwoju, relacjach międzyludzkich.

Zakres tematyczny wykładów:

  • Jak oszukuje nas mózg i jak nie wpaść pułapki nowej rzeczywistości online?

Dzięki wykładowi, słuchacze dowiedzą się:

  • Jakie są trendy w online które wpłyną na naszą przyszłość i są jednocześnie okazją z której możemy skorzystać?
  • Jak zorganizować swoją pracę online?
  • Jak wykorzystać doświadczenie artysty estradowego w pracy zdalnej? Techniki opanowania stresu i znana wśród iluzjonistów teoria miłości.
  • Jak w tym wszystkim pozostać człowiekiem i nie wyzbyć się naszych najlepszych cech takich jak: poczucie humoru, kreatywność czy empatia.

Inne propozycje tematów:

● Myśleć jak magik. Czego możemy się nauczyć od zawodowców manipulujących naszą percepcją od tysiącleci.

● Na lęk przed występami publicznymi cierpi 75% osób. Jak dołączyć do pozostałych 25% osób?

● Budowanie marki osobistej w internecie od A do Y.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz