Greg Albrecht

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Greg Albrecht

Urodzony przedsiębiorca i eksperymentator. Od 15 lat wprowadza na rynek nowe produkty i usługi. Ma też za sobą pracę na stanowiskach menadżerskich w korporacji. Od lat pracuje jako strateg biznesu i kariery w roli doradcy (prowadząc Albrecht&Partners), coacha (w pracy indywidualnej jako coach ICC) i inwestora (w roli Venture Partnera w Data Ventures). Aktywny w międzynarodowym środowisku rozwojowym i startupowym. Dzieli się doświadczeniami w cotygodniowym e-biuletynie A.B.C. Toolbox.
W Powerspeech.pl działa jako mówca od samego początku funkcjonowania agencji występując w językach polskim i angielskim. Nie powiela swoich prezentacji – wyróżnia się indywidualnym spojrzeniem na każde wyzwanie klienta.

Zakres tematyczny wykładów:

Co działa? Przedsiębiorcze metody generowania sprzedaży
Co sprawia, że nikomu nieznani przedsiębiorcy skutecznie konkurują z dużymi organizacjami? Wystąpienie prezentuje praktyczne podstawy psychologii podejmowania decyzji zakupowej przez klienta. Dostarcza konkretnych narzędzi, które pomogą sprzedawać więcej i skutecznie wprowadzać na rynek nowe oferty i produkty.

Zmiana: dlaczego warto i jak ją przeprowadzić
Jak komunikować zmianę, by zespół zaangażował się w nią i nie poddał się w pół drogi? Celem jest zachęcenie do odważnego wejścia w proces i utrzymanie motywacji przez cały okres wdrażania zmiany. Wystąpienie oparte o doświadczenia Grega w procesie transformacji modeli biznesowych i organizacyjnych. Od korporacji do małych rodzinnych firm.

Strategie planowania czasu: skutecznie i z przyjemnością
Jak być skutecznym w biznesie i czerpać przyjemność z pracy bez narażania na szwank życia osobistego? Wystąpienie oparte o doświadczenia z pracy z liderami firm obejmuje techniki wprowadzania nowych nawyków, planowania dnia i aktywności, które korzystnie wpływają na samopoczucie, rezultaty i poziom energii na co dzień.

Motywacja: żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce
Dlaczego niektórzy z uśmiechem pędzą do pracy, gdy inni szukają dziury w całym i są wiecznie niezadowoleni? Wystąpienie prezentuje modele myślenia oparte o branie osobistej odpowiedzialności, poczucie wspólnego celu i przezwyciężanie trudności na różnych etapach kariery. Prezentuje też techniki samodoskonalenia i podnoszenia kompetencji dla własnej przyjemności.

Przyszłość: jak będziemy żyć i pracować
Czy roboty zabiorą nam pracę, a nasze wnuki będą żyły na Marsie? Jeśli tak, to jak się na to przygotować? Wystąpienie w przystępny sposób prezentuje zjawiska, takie jak: sztuczna inteligencja, zmiany demograficzne, czy wydłużanie życia przez modyfikacje DNA. Interpretuje ich potencjalne konsekwencje dla zwykłego Kowalskiego oraz rekomendacje dotyczące możliwych do obrania dróg rozwoju osobistego.

Pobierz prezentację

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz