Beata Sadowska

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Beata Sadowska

Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim, dziennikarstwo w Warsaw Journalism Center oraz kursy dziennikarskie w Agencji Reutera i Voice of America.

Pracę w mediach rozpoczęła w wieku 19 lat w Radio Kolor, następnie przez dwa i pół roku mieszkała w Londynie, gdzie prowadziła listę przebojów „Pepsi Chart” dla TVN. W TVN Style mogliśmy oglądać z jej udziałem programy „Miasto kobiet” i „Pałac Kultury”. Razem z Marcinem Prokopem tworzyła program „MTV Select” w MTV Polska. Pracowała w TVP2, gdzie prowadziła między innymi: „Pytanie na śniadanie”, „Ona i On – wojna płci”, „Supertalent” i „Hit Generator”. Przez kilka lat była gospodynią transmitowanych w Dwójce wakacyjnych tras koncertowych z cyklu „Hity Na Czasie”. Prowadziła też „Sopot Hit Festiwal”. Prowadziła program „Zoom na miasto” w Polsat Cafe oraz talk-show „Prywatna historia kina” w Stopklatka TV. Jako dziennikarka prasowa współpracowała z dwutygodnikiem Viva!.

Obecnie pełni rolę redaktor naczelnej magazynu „Dbam o zdrowie”. Radiowo związana jest z „Zetką” (wcześniej również ZET Chilli), telewizyjnie z TVN Meteo Active.

Zdobyła tytuły „Najlepiej ubranej kobiety 2007” według Newsweeka oraz „Najlepiej ubranej kobiety mediów Oskar Fashion 2007”.

Zakres tematyczny wykładów

Beata na każdym kroku promuje zdrowy tryb życia. Nie chodzi, tylko biega, bo – jak mówi – „z szybkim tempem jest jej po drodze”. Jej ulubiony kolor to zielony – na talerzu i wokół siebie. Od niedawna jest mamą i przyznaje, że to jak na razie najpiękniejsza przygoda jej życia.

  • Jak odnaleźć siebie przez sport, jak w ruchu złapać własne myśli za ogon, jak zatrzymać się w biegu? O bieganiu, endorfinach i o tym, że maraton może być dla każdego.
  • Zdrowo nie znaczy nudnie i bez smaku. Zdrowa kuchnia to power, energia i uroda. To frajda i lifestyle. To ładowanie akumulatorów. Może być szybka i na pewno jest ultra smaczna. Imbirowo-kokosowe lody albo chia pudding? Łatwizna!
  • Aktywna mama: dziecko nie musi nam odbierać pasji, marzeń, planów. Wakacje z 3-miesięcznym Tysiem w Tajlandii, następnie maratony w Londynie i Nowym Jorku? Da się razem biegać i podróżować!
  • Jak uczyć dziecko, że mama jest nie tylko dla niego, ale ma swój świat, który trzeba szanować, a przy tym pokazać, że pasja jest ważna?

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz