Beata Sadowska

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Beata Sadowska

Ukończyła politykę społeczną na Uniwersytecie Warszawskim, dziennikarstwo w Warsaw Journalism Center oraz kursy dziennikarskie w Agencji Reutera i Voice of America.

Pracę w mediach rozpoczęła w wieku 19 lat w Radio Kolor, następnie przez dwa i pół roku mieszkała w Londynie, gdzie prowadziła listę przebojów Pepsi Chart dla TVN. W TVN Style mogliśmy oglądać z jej udziałem programy Miasto kobiet i Pałac Kultury. Razem z Marcinem Prokopem tworzyła program MTV Select w MTV Polska. Pracowała w TVP2, gdzie prowadziła między innymi: Pytanie na śniadanie, Ona i On – wojna płci, Supertalent i Hit Generator. Przez kilka lat była gospodynią transmitowanych w Dwójce wakacyjnych tras koncertowych z cyklu Hity Na Czasie. Prowadziła też Sopot Hit Festiwal. Prowadziła program Zoom na miasto w Polsat Cafe oraz talk-show Prywatna historia kina w Stopklatka TV. Jako dziennikarka prasowa współpracowała z dwutygodnikiem Viva!.

Obecnie pełni rolę redaktor naczelnej magazynu Dbam o zdrowie. Radiowo związana jest z Zetką (wcześniej również ZET Chilli), telewizyjnie z TVN Meteo Active.

Zdobyła tytuły Najlepiej ubranej kobiety 2007 według Newsweeka oraz Najlepiej ubranej kobiety mediów Oskar Fashion 2007.

Zakres tematyczny wykładów:

Beata na każdym kroku promuje zdrowy tryb życia. Nie chodzi, tylko biega, bo – jak mówi – z szybkim tempem jest jej po drodze. Jej ulubiony kolor to zielony – na talerzu i wokół siebie. Od niedawna jest mamą i przyznaje, że to jak na razie najpiękniejsza przygoda jej życia.

  • Jak odnaleźć siebie przez sport, jak w ruchu złapać własne myśli za ogon, jak zatrzymać się w biegu? O bieganiu, endorfinach i o tym, że maraton może być dla każdego.
  • Zdrowo nie znaczy nudnie i bez smaku. Zdrowa kuchnia to power, energia i uroda. To frajda i lifestyle. To ładowanie akumulatorów. Może być szybka i na pewno jest ultra smaczna. Imbirowo-kokosowe lody albo chia pudding? Łatwizna!
  • Aktywna mama: dziecko nie musi nam odbierać pasji, marzeń, planów. Wakacje z 3-miesięcznym Tysiem w Tajlandii, następnie maratony w Londynie i Nowym Jorku? Da się razem biegać i podróżować!
  • Jak uczyć dziecko, że mama jest nie tylko dla niego, ale ma swój świat, który trzeba szanować, a przy tym pokazać, że pasja jest ważna?

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz