Andrzej Silczuk

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Andrzej Silczuk

Lekarz psychiatra, wykładowca uniwersytecki, ekspert zdrowia publicznego, dyrektor medyczny w Wellbee Sp z o.o. Oprócz szeroko zakrojonej praktyki medycznej (był m.in. szefem Zespołu Profilaktyki i Leczenia Uzależnień IPIN), pracuje również jako trener budowania zespołów, prowadzi wykłady w zakresie zdrowia psychicznego oraz radzenia sobie ze stresem i kryzysami w pracy.

Jako baczny obserwator ludzkiej natury oraz badacz zjawisk, zachodzących w naszych mózgach, w kontakcie z publicznością potrafi pasjonująco połączyć swoje lekarskie kompetencje z wnioskami wynikającymi z szerszego kontekstu – zmian społecznych i cywilizacyjnych, niestabilności świata wstrząsanego kolejnymi kryzysami, rewolucji w dziedzinie kontaktów międzyludzkich, spowodowanej pojawieniem się mediów społecznościowych i narzędzi pracy zdalnej etc. 

 Zakres tematyczny wykładów:

Zdrowie psychiczne w organizacji

Jak budować firmę, w której pracownicy czują się dobrze? W jaki sposób wyzwania związane z pracą wpływają na naszą psychikę? Jak zdiagnozować pierwsze symptomy zaburzeń, takich jak np. wypalenie zawodowe, czy depresja i w jaki sposób sobie z nimi radzić? Jak unikać ryzyk, prowadzących do wspomnianych zaburzeń?

* Skuteczne budowanie efektywnych zespołów

Dobry team, to więcej niż suma jego części. To takie zestawienie indywidualności, w którym połączenie ich najlepszych cech działa optymalnie dla wyznaczonego celu i w który potrafi kreatywnie, z wysokim poziomem motywacji, rozwiązywać powierzone mu zadania. Wbrew pozorom, zbudowanie takiej drużyny, nie jest łatwym zadaniem, są jednak sprawdzone narzędzia, które temu służą.                   

* Zarządzanie kryzysowe w firmie

Wykład skierowany przede wszystkim do liderów organizacji, w których kumulują się negatywne napięcia, związane np. z kryzysem, fuzją, przejęciem lub innymi okolicznościami, generującymi niepewność i wpływającymi negatywnie na balans psychiczny pracowników.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz