Adela Tarkowska Kris Józefowski

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Adela Tarkowska Kris Józefowski

Adela Tarkowska  i Kris Józefowski – Pierwsza polska para, która objechała świat na rowerach. W drodze byli nieprzerwanie przez prawie 10 lat, przejechali 60 państw na 6 kontynentach, pokonując 87 700 kilometrów. Jest to najdłuższa polska wyprawa rowerowa w historii.

Przemierzyli liczne góry i pustynie, pchali rowery dniami przez nieprzystępne afrykańskie bezdroża, walczyli z wiatrami Patagonii i burzami piaskowymi. Znosili nieziemskie upały i mroźne zimy. Poznali z bliska wiele niezwykłych kultur ze wszystkich kontynentów naszej planety.

Ich wyprawa jest żywym dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Swoją bezprecedensową podróżą dowiedli, że można realizować wielkie marzenia, wizje i pragnienia serca, niezależnie od wszelkich trudności i przeciwności losu.

Za swój wyczyn zostali nominowani do nagrody Travelerów National Geographic oraz otrzymali Kolosa – najważniejszą nagrodę podróżniczą w Polce.

Występowali jako mówcy motywacyjni min dla:  Microsoft, Nike, Mastercard, Danone, Axa, BNP Paribas, ING Hubs, PZU, Novo Nordisk, Novartis, Polfarma. Byli również zapraszani przez takie organizacje jak Polska Izba Handlu w USA, Policja w Dubaju, kluby biznesowe w Australii, Nowej Zelandii i Kanadzie.

Zakres tematyczny wykładów:

Podczas swoich występów Adela i Krzysztof zabierają publiczność w barwną podróż, podczas której dzielą się fascynującymi historiami ze swojej wyjątkowej wyprawy. Na bazie licznych doświadczeń pokazują, że sposób, w jaki myślimy o problemie, będzie miał duży wpływ na to, jak sobie z nim poradzimy.  Podczas ich wystąpienia dowiemy się, jak w obliczu nieznanego i wśród nieustannych zmian sprostać wyzwaniom i osiągać wielkie cele.

Wykład Adeli i Krzysztofa to prawdziwy energizer –  bogato ilustrowana zdjęciami, żywiołowa, pełna zwrotów akcji, wzruszeń i  humoru opowieść dająca mocnego „kopa do działania”.  

Zagadnienia poruszane podczas ich wystąpień to:

  • Dream big – jak uwierzyć, że można spełnić nawet najbardziej szalone marzenia.
  • Problem – przeszkoda czy wyzwanie – jak poradzić sobie w każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji.
  • Kierunek na sukces – jak podejmując wyzwania z odpowiednim nastawieniem, możemy osiągnąć każdy cel.
  • Poza strefą komfortu – konfrontacja z naszymi słabościami, lękami i uprzedzeniami jako droga do samorozwoju.
  • Wielokulturowość – jak poprzez otwartość na to co obce odnaleźć się w odmiennym kulturowo świecie.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj

Kontakt

Opis mówcy w formacie PDF

Pobierz